Sporthotel Milevsko je ubytovací zařízení umístěné v krásném milevském komplexním sportovním areálu. Sporthotel se sestává ze dvou budov s názvem Sport a Stadion. Sport tvoří východní stěnu zimního stadionu a Stadion stěnu od jihu. V objektu Sport je možné ubytovat až 50 osob a přímo v tomto objektu se také nachází restaurace. V části Stadion lze ubytovat na dvou podlažích až 80 osob, v přízemí objektu se nachází pivnice s tankovým pivem.

Hotel je velice oblíbený mezi sportovními oddíly, kluby či svazy nebo i sportovními nadšenci, kteří jej využívají pro svá sportovní soustředění či kempy. A ubytování má oblibu nejen mezi těmito sportovci, ale i mezi firmami pro ubytování při pracovních cestách nebo mezi rodinami pro rekreaci.

Ve sportovním areále mimo zimního stadionu naleznete sportovní halu, dvě víceúčelová hřiště, fitness sálek, spinning centrum, fotbalové hřiště s živým trávníkem a atletickým oválem se sektory, fotbalové hřiště s umělým trávníkem, ale i volnočasová sportoviště typu workout, fit-park a pumptrack.

Na všech pokojích je WIFI připojení zdarma.

Pro parkování vozidel je možné využít volných parkovacích stání v areálu sportovišť zdarma.

Ve všech prostorách hotelu je zakázané kouření a není umožněn pobyt se zvířaty.