Sportovní společnost SPOS Milevsko s.r.o. byla založena v roce 2001 pro správu a provoz milevských sportovišť. Společnost je vlastněná městem Milevskem.

Pod správu společnosti patří sportoviště v komplexním areálu v ulici J.A.Komenského a dále pak tenisové kurty a areál letního koupaliště v Petrovické ulici. V areálu v ul. J.A.Komenského se nachází zimní stadion, sportovní hala a letní stadion, v nichž se nacházejí další jednotlivá sportoviště. Kromě sportovišť se přímo v areálu nacházejí a také provozujeme dvě ubytovací zařízení. Zrekonstruovaný Sporthotel s restaurací a hotel Stadion s pivnicí s tankovým pivem.

V jednotlivých záložkách webových stránek se o námi provozovaných zařízeních dozvíte podrobnosti. Neváhejte je prostudovat a hlavně naše sportoviště v krásném Jihočeském kraji a v oblasti Toulavy navštívit a využít pro sportovní rekreaci.

Nabízíme ucelený soubor služeb přímo ideální pro sportovní soustředění, sportovní kempy, turnaje, školní kempy, sportovní a firemní školení, teambulding a prezentace firem. Naše ubytovací zařízení se také těší oblibě hostům turistiky a cykloturistiky.